"Wichura" Gromi "Puls" Broszkowice

2” goście jeden z zawodników wyszedł sam na sam z Wandorem ale ten obronił strzał,

5” M. Stawiarski zgrywa do K. Majewskiego ten do M. Skiernika, który strzela z 20 metrów nad poprzeczką,

7” szybka akcja gości 9 strzela zza pola karnego, pewnie łapie piłkę Wadnor

11” z ok. 30 metrów strzela Jacek Nowak, piłka odbija się od obrońcy trafia do R. Nowaka ten dośrodkowuje do piłki dochodzi Tomasz Wysogląd strzela z ostrego kąta broni bramkarz gości

14” potężny strzał z rzutu wolnego oddaje zawodni z nr 3 piłka szybuje nad poprzeczką

20” 1:0 spod linii bocznej boiska piłkę dośrodkowuje Maciej Głowacki Łukasz Szałajko zgrał do Mariusza Skiernika a ten nie dał szans brakarzowi

21” szybka odpowiedź gości od razu po wznowieniu piłke dostał zawodnik z nr 6 wyszedł sam na sam Marcin Wandor wyszedł z bramki skrócił kąt zawodnik nr 6 uderzył po długim słupku i minimalnie chybił

22” rzut wolny z około 30 metrów, strzela Maciej Głowacki płka kozłuje przed zasłoniętym bramkarzem i wpada do bramki 2:0 24” zamieszanie w polu karnym Mariusz Skiernik do Tomasza Wysogląda a ten strzela na 3:0

27” Tomasz Wysogląd faulowany w polu karnym, sędzia dyktuje jedenastkę

28” do piłki podchodzi Radosław Nowak pewnie strzela 4:0 akcja gości dośrodkowanie z lewej strony piłkę dostaje zawodnik z nr 6 strzela z bliskiej odległości, ale Wandor na posterunku wybija piłkę na rzut rożny II połowa Gra toczy się w środku boiska,

25” zawodnik z nr 1 wychodzi sam na sam i sturla gola dla gości

32” Maciej Głowacki z połowy boiska wykonuje rzut wolny strzela w światło bramki, piłka po błędzie bramkarza ląduje w siatce 5:1

39” dośrodkowuje zawodnik nr 3 piłka zablokowana przez obrońców wpada pod nogi zawodnika nr 8 ten wbiega w pole karne i strzela na 5:2