zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głębowice
Pauza
LKS Poręba Wielka
4:1
Puls Broszkowice
Skawa Podolsze
3:1
Sygnał Włosienica
TS Hejnał Kęty
0:2
LKS Bulowice
LKS Piotrowice
2:2
LKS Palczowice
Zaborzanka Zaborze
7:0
Korona Harmęże
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Palczowice
Pauza
LKS Bulowice
1:0
Zaborzanka Zaborze
TS Hejnał Kęty
7:0
Puls Broszkowice
Sygnał Włosienica
6:1
LKS Piotrowice
LKS Głębowice
2:1
LKS Poręba Wielka
Korona Harmęże
0:10
Skawa Podolsze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Włosienica
Pauza
Puls Broszkowice
0:1
LKS Głębowice
Skawa Podolsze
2:1
LKS Bulowice
LKS Piotrowice
10:0
Korona Harmęże
LKS Poręba Wielka
5:5
LKS Palczowice
Zaborzanka Zaborze
2:5
TS Hejnał Kęty
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Harmęże
Pauza
LKS Bulowice
4:2
LKS Piotrowice
LKS Palczowice
1:4
Puls Broszkowice
TS Hejnał Kęty
1:0
LKS Głębowice
Sygnał Włosienica
0:2
LKS Poręba Wielka
Zaborzanka Zaborze
1:7
Skawa Podolsze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bulowice
Pauza
Puls Broszkowice
1:1
Sygnał Włosienica
Skawa Podolsze
5:0
TS Hejnał Kęty
LKS Piotrowice
1:3
Zaborzanka Zaborze
LKS Poręba Wielka
6:1
Korona Harmęże
LKS Głębowice
3:1
LKS Palczowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborzanka Zaborze
Pauza
LKS Bulowice
1:2
LKS Poręba Wielka
Skawa Podolsze
4:0
LKS Piotrowice
TS Hejnał Kęty
7:1
LKS Palczowice
Sygnał Włosienica
2:1
LKS Głębowice
Korona Harmęże
1:10
Puls Broszkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Podolsze
Pauza
LKS Palczowice
0:5
Sygnał Włosienica
Puls Broszkowice
1:4
LKS Bulowice
LKS Piotrowice
3:2
TS Hejnał Kęty
LKS Poręba Wielka
2:1
Zaborzanka Zaborze
LKS Głębowice
5:0
Korona Harmęże
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice
Pauza
LKS Bulowice
2:1
LKS Głębowice
Skawa Podolsze
1:1
LKS Poręba Wielka
TS Hejnał Kęty
3:1
Sygnał Włosienica
Zaborzanka Zaborze
8:0
Puls Broszkowice
Korona Harmęże
1:5
LKS Palczowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Hejnał Kęty
Pauza
LKS Palczowice
3:2
LKS Bulowice
Puls Broszkowice
1:3
Skawa Podolsze
Sygnał Włosienica
9:0
Korona Harmęże
LKS Poręba Wielka
3:3
LKS Piotrowice
LKS Głębowice
1:0
Zaborzanka Zaborze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Poręba Wielka
Pauza
LKS Bulowice
6:0
Sygnał Włosienica
Skawa Podolsze
1:1
LKS Głębowice
TS Hejnał Kęty
3:0*
Korona Harmęże
LKS Piotrowice
3:1
Puls Broszkowice
Zaborzanka Zaborze
3:2
LKS Palczowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Puls Broszkowice
Pauza
LKS Palczowice
0:1
Skawa Podolsze
Sygnał Włosienica
1:0
Zaborzanka Zaborze
LKS Poręba Wielka
1:2
TS Hejnał Kęty
LKS Głębowice
3:1
LKS Piotrowice
Korona Harmęże
1:5
LKS Bulowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głębowice
Pauza
LKS Bulowice
3:3
TS Hejnał Kęty
LKS Palczowice
1:2
LKS Piotrowice
Puls Broszkowice
1:4
LKS Poręba Wielka
Sygnał Włosienica
0:4
Skawa Podolsze
Korona Harmęże
1:4
Zaborzanka Zaborze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Palczowice
Pauza
Puls Broszkowice
0:5
TS Hejnał Kęty
LKS Poręba Wielka
1:1
LKS Głębowice
Skawa Podolsze
7:0
Korona Harmęże
LKS Piotrowice
1:3
Sygnał Włosienica
Zaborzanka Zaborze
1:7
LKS Bulowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Włosienica
Pauza
LKS Bulowice
0:3
Skawa Podolsze
TS Hejnał Kęty
10:1
Zaborzanka Zaborze
LKS Palczowice
3:0
LKS Poręba Wielka
LKS Głębowice
5:2
Puls Broszkowice
Korona Harmęże
1:8
LKS Piotrowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Harmęże
Pauza
LKS Głębowice
2:2
TS Hejnał Kęty
Puls Broszkowice
5:4
LKS Palczowice
Skawa Podolsze
3:0*
Zaborzanka Zaborze
LKS Poręba Wielka
1:2
Sygnał Włosienica
LKS Piotrowice
1:5
LKS Bulowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bulowice
Pauza
LKS Palczowice
3:2
LKS Głębowice
TS Hejnał Kęty
1:1
Skawa Podolsze
Sygnał Włosienica
5:0
Puls Broszkowice
Zaborzanka Zaborze
6:0
LKS Piotrowice
Korona Harmęże
2:2
LKS Poręba Wielka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zaborzanka Zaborze
Pauza
LKS Palczowice
1:3
TS Hejnał Kęty
Puls Broszkowice
16:0
Korona Harmęże
LKS Piotrowice
1:6
Skawa Podolsze
LKS Poręba Wielka
0:2
LKS Bulowice
LKS Głębowice
2:6
Sygnał Włosienica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Podolsze
Pauza
LKS Bulowice
5:1
Puls Broszkowice
TS Hejnał Kęty
5:0
LKS Piotrowice
Sygnał Włosienica
4:0
LKS Palczowice
Zaborzanka Zaborze
3:2
LKS Poręba Wielka
Korona Harmęże
2:8
LKS Głębowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Piotrowice
Pauza
LKS Palczowice
3:0*
Korona Harmęże
Puls Broszkowice
0:2
Zaborzanka Zaborze
LKS Poręba Wielka
0:5
Skawa Podolsze
Sygnał Włosienica
0:2
TS Hejnał Kęty
LKS Głębowice
1:1
LKS Bulowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Hejnał Kęty
Pauza
LKS Bulowice
3:0
LKS Palczowice
Skawa Podolsze
3:0*
Puls Broszkowice
LKS Piotrowice
1:1
LKS Poręba Wielka
Zaborzanka Zaborze
3:5
LKS Głębowice
Korona Harmęże
3:7
Sygnał Włosienica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Poręba Wielka
Pauza
Puls Broszkowice
4:4
LKS Piotrowice
LKS Palczowice
3:2
Zaborzanka Zaborze
Sygnał Włosienica
0:1
LKS Bulowice
LKS Głębowice
2:0
Skawa Podolsze
Korona Harmęże
0:12
TS Hejnał Kęty
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Puls Broszkowice
Pauza
Skawa Podolsze
5:0
LKS Palczowice
LKS Bulowice
8:1
Korona Harmęże
LKS Piotrowice
3:0
LKS Głębowice
Zaborzanka Zaborze
4:2
Sygnał Włosienica
TS Hejnał Kęty
1:0
LKS Poręba Wielka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości