Pierwsze Punkty w rundzie wiosennej Młodzików

W trzeciej Kolejce Oświęcimskiej Ligi Młodzików "Wichura"Głębowice rozegrała mecz z "Iskrą" Brzezinka.  Nasi młodzi zawodnicy ze swoimi rówieśnikami z Brzezinki spotkali się już w rundzie jesiennej przegrywając z nimi 3:2. Podopieczni Jacka Nowaka byli przygotowani do tego meczu fizycznie jak i psychicznie co było widać na boisku, już w drugiej  minucie nasz zespół prowadził 1:0. Młodzi piłkarze nie poprzestawali na tym, tworzyli kolejne sytuację lecz nie udawało się im umieścić piłki w siatce. W ostatniej akcji pierwszej połowy rywale wyrównali na 1:1 . Drugą cześć spotkania zespoły zaczęły z większym zapałem niż pierwszą, mecz stał się bardziej ciekawszy.Każda drużyna dążyła do objęcia prowadzenia.Po dwudziestu  minutach gry zespół z Brzezinki zdobył bramkę na 2:1 . "Iskra" zbyt długo nie nacieszyła się  bramką bo już 4 minuty później po fatalnym błędzie bramkarza rywali piłkę do bramki skierował Bartłomiej Wolas. Mecz zakończył się remisem 2:2