zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Unia Oświęcim
11:2
Sygnał Włosienica
Soła Oświęcim
4:1
LKS Jawiszowice
Górnik Brzeszcze
11:0
LKS Głębowice
Iskra Brzezinka
2:0
Puls Broszkowice
Zatorzanka Zator
13:1
Brzezina Osiek
Przeciszovia Przeciszów
6:4
LKS Skidziń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatorzanka Zator
1:1
MKP II Unia Oświęcim
Soła Oświęcim
7:1
Puls Broszkowice
Brzezina Osiek
8:9
LKS Jawiszowice
LKS Skidziń
0:1
Iskra Brzezinka
LKS Głębowice
2:3
Przeciszovia Przeciszów
Sygnał Włosienica
2:4
Górnik Brzeszcze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Unia Oświęcim
15:2
Brzezina Osiek
Przeciszovia Przeciszów
3:3
Sygnał Włosienica
Iskra Brzezinka
3:2
LKS Głębowice
LKS Jawiszowice
6:3
Puls Broszkowice
Soła Oświęcim
6:1
LKS Skidziń
Górnik Brzeszcze
0:3
Zatorzanka Zator
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głębowice
2:6
Soła Oświęcim
MKP II Unia Oświęcim
9:2
Górnik Brzeszcze
LKS Skidziń
9:0
LKS Jawiszowice
Sygnał Włosienica
2:6
Iskra Brzezinka
Zatorzanka Zator
5:0
Przeciszovia Przeciszów
Brzezina Osiek
10:3
Puls Broszkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzezinka
0:2
Zatorzanka Zator
MKP II Unia Oświęcim
9:0
Przeciszovia Przeciszów
Soła Oświęcim
8:3
Sygnał Włosienica
Górnik Brzeszcze
3:0
Brzezina Osiek
LKS Jawiszowice
2:4
LKS Głębowice
Puls Broszkowice
7:3
LKS Skidziń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Unia Oświęcim
3:0*
Iskra Brzezinka
Brzezina Osiek
5:8
LKS Skidziń
Górnik Brzeszcze
7:1
Przeciszovia Przeciszów
Sygnał Włosienica
13:1
LKS Jawiszowice
Zatorzanka Zator
4:0
Soła Oświęcim
LKS Głębowice
3:3
Puls Broszkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:3
MKP II Unia Oświęcim
LKS Skidziń
3:1
LKS Głębowice
Przeciszovia Przeciszów
9:3
Brzezina Osiek
Iskra Brzezinka
0:3
Górnik Brzeszcze
LKS Jawiszowice
0:7
Zatorzanka Zator
Puls Broszkowice
3:5
Sygnał Włosienica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Unia Oświęcim
15:0
LKS Jawiszowice
Brzezina Osiek
1:3
LKS Głębowice
Przeciszovia Przeciszów
4:2
Iskra Brzezinka
Górnik Brzeszcze
2:3
Soła Oświęcim
Zatorzanka Zator
7:0
Puls Broszkowice
Sygnał Włosienica
3:4
LKS Skidziń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
5:0
Przeciszovia Przeciszów
LKS Skidziń
1:4
Zatorzanka Zator
Iskra Brzezinka
2:0
Brzezina Osiek
LKS Jawiszowice
1:11
Górnik Brzeszcze
LKS Głębowice
4:3
Sygnał Włosienica
Puls Broszkowice
3:16
MKP II Unia Oświęcim
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Brzeszcze
1:1
Puls Broszkowice
Brzezina Osiek
3:0
Sygnał Włosienica
Iskra Brzezinka
1:3
Soła Oświęcim
Zatorzanka Zator
3:1
LKS Głębowice
MKP II Unia Oświęcim
3:0
LKS Skidziń
Przeciszovia Przeciszów
16:0
LKS Jawiszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skidziń
0:7
Górnik Brzeszcze
Puls Broszkowice
1:4
Przeciszovia Przeciszów
Soła Oświęcim
8:2
Brzezina Osiek
Sygnał Włosienica
0:6
Zatorzanka Zator
LKS Jawiszowice
0:4
Iskra Brzezinka
LKS Głębowice
0:2
MKP II Unia Oświęcim
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jawiszowice
1:8
Soła Oświęcim
Brzezina Osiek
0:4
Zatorzanka Zator
LKS Skidziń
3:4
Przeciszovia Przeciszów
LKS Głębowice
0:4
Górnik Brzeszcze
Sygnał Włosienica
0:8
MKP II Unia Oświęcim
Puls Broszkowice
1:5
Iskra Brzezinka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Puls Broszkowice
3:8
Soła Oświęcim
Przeciszovia Przeciszów
5:2
LKS Głębowice
Górnik Brzeszcze
7:0
Sygnał Włosienica
LKS Jawiszowice
2:10
Brzezina Osiek
MKP II Unia Oświęcim
2:1
Zatorzanka Zator
Iskra Brzezinka
1:3
LKS Skidziń
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Unia Oświęcim
7:1
Brzezina Osiek
LKS Skidziń
0:3
Soła Oświęcim
Zatorzanka Zator
1:2
Górnik Brzeszcze
Puls Broszkowice
4:0
LKS Jawiszowice
LKS Głębowice
2:2
Iskra Brzezinka
Sygnał Włosienica
1:5
Przeciszovia Przeciszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
6:1
LKS Głębowice
Przeciszovia Przeciszów
2:4
Zatorzanka Zator
Górnik Brzeszcze
1:5
MKP II Unia Oświęcim
Iskra Brzezinka
1:0
Sygnał Włosienica
LKS Jawiszowice
0:6
LKS Skidziń
Puls Broszkowice
2:3
Brzezina Osiek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Przeciszovia Przeciszów
2:6
MKP II Unia Oświęcim
Brzezina Osiek
0:0
Górnik Brzeszcze
LKS Skidziń
9:3
Puls Broszkowice
Sygnał Włosienica
2:6
Soła Oświęcim
Zatorzanka Zator
5:0
Iskra Brzezinka
LKS Głębowice
6:0
LKS Jawiszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
2:1
Zatorzanka Zator
Iskra Brzezinka
0:8
MKP II Unia Oświęcim
LKS Skidziń
2:2
Brzezina Osiek
Przeciszovia Przeciszów
1:4
Górnik Brzeszcze
LKS Jawiszowice
1:4
Sygnał Włosienica
Puls Broszkowice
1:3
LKS Głębowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP II Unia Oświęcim
2:2
Soła Oświęcim
Brzezina Osiek
1:0
Przeciszovia Przeciszów
Górnik Brzeszcze
3:0
Iskra Brzezinka
Zatorzanka Zator
11:0
LKS Jawiszowice
LKS Głębowice
2:3
LKS Skidziń
Sygnał Włosienica
2:1
Puls Broszkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Głębowice
4:0
Brzezina Osiek
Puls Broszkowice
1:5
Zatorzanka Zator
Soła Oświęcim
5:2
Górnik Brzeszcze
Iskra Brzezinka
1:3
Przeciszovia Przeciszów
LKS Jawiszowice
0:11
MKP II Unia Oświęcim
LKS Skidziń
3:1
Sygnał Włosienica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Włosienica
0:1
LKS Głębowice
Brzezina Osiek
9:1
Iskra Brzezinka
Przeciszovia Przeciszów
3:4
Soła Oświęcim
Górnik Brzeszcze
6:0
LKS Jawiszowice
Zatorzanka Zator
16:0
LKS Skidziń
MKP II Unia Oświęcim
11:2
Puls Broszkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Włosienica
2:1
Brzezina Osiek
Iskra Brzezinka
4:3
Soła Oświęcim
LKS Skidziń
0:7
MKP II Unia Oświęcim
LKS Jawiszowice
0:6
Przeciszovia Przeciszów
Puls Broszkowice
0:6
Górnik Brzeszcze
LKS Głębowice
1:5
Zatorzanka Zator
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzezina Osiek
0:2
Soła Oświęcim
MKP II Unia Oświęcim
10:0
LKS Głębowice
Przeciszovia Przeciszów
3:11
Puls Broszkowice
Górnik Brzeszcze
6:0
LKS Skidziń
Iskra Brzezinka
16:0
LKS Jawiszowice
Zatorzanka Zator
7:0
Sygnał Włosienica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości