Wichura zaczęła od porażki z zaborzanką

Wichura zaczęła  od porażki z zaborzanką

O tym meczu najlepiej byłoby zapomnieć, ale to nie takie proste. Lepiej nie zapominać tylko trzeba wyciągnąć wnioski. Należy przyznać, że gracze Zaborzanki, a właściwie jeden gracz Krawczyk nasz zaskoczyli. Trzeba przyznać goście byli w niedziele bardzo skuteczni i już po 20 minutach gry wygrywali 0:2. My tez mieliśmy sytuacje, ale ciągle brakowało jakieś szczegółu by umieścić piłkę w siatce gości. Wynik zupełnie nie oddaje obrazu meczu mecz był wyrównany a nawet to nasza drużyna prowadziła grę, jednak kontry szybkich graczy z Zaborza były zabójczo skuteczne. Zdarzyło się trudno, gramy dalej. Do boju WICHURA!!!

Bramki: dla LKS Głębowice: Piotr Klimczyk i Patryk Forma, dla Zaborzanki: cztery Krawczyk, dwie Węgrzyn, Welber, Łach po jednej.
Składy:
LKS Głębowice: Marcin Wandor, Maciej Głowacki, Wojciech Nowak, Przemysław Szypuła, Radosław Nowak, Przemysław Ćwiertnia (Michał Leśniak), Jacek Nowak, Łukasz Szałajko, Patryk Forma, Michał Szypuła (Piotr Klimczyk), Mariusz Skiernik. Trener: Jacek Nowak.

Zaborzanka Zaborze: Gaweł – Jęczała, Gajewski, Kruczała, Szabla – Welber (57. Stańczyk), Semik (75. Kuwik), Kiełtyka (63. Dobkowski), Łach – Krawczyk, Węgrzyn (70. Borowski). Trener: Rafał Przybyła.