Trampkarze zainaugurowali rundę rewanżową

Nasza drużyna Trampkarzy rozpoczęła rundę wiosenną od remisu z LKS Piotrowice. Mecz zakończył się wynikiem 4:4. Gole dla WICHURY zdobyli: Wojciech Sala 2, Tomasz Marszałek i Michał Brońka.

Wichura zagrała w składzie: G. Szostak - W. Górkiewicz, J. Piwowarski, B. Kocęba, F. Kramarczyk (S. Wróbel), P. Kocęba, M. Brońka, T. Marszałek, B. Kuwik, K. Marszałek, W. Sala

Wielki szacunek dla zawodników obu drużyn bo mecz toczył się w bardzo trudnych warunkach. Wiał silny wiatr, padał deszcz, a do tego panowała niska temperatura. Natomiast sam mecz był dobrym widowiskiem. Praktycznie cały mecz przewagę miała nasza drużyna. Chłopcy prowadzili grę, wymienili dziesiątki podań, ale brakowało kropki nad "i" w postaci bramek bo choć strzeliliśmy cztery to powinniśmy strzelić znacznie więcej. Za to niesamowitą skutecznością wykazała się drużyna gości, której zawodnicy rzadko znajdywali się w naszym polu karnym, ale jak już byli to strzelali bramki.

Powiązana galeria: