Seniorzy też na remis

W niedzielę rundę wiosenną rozpoczęli Seniorzy. Nasza Drużyna zagrała w pierwszym meczu z LKS Poręba Wielka. Mecz zakończył się remisem 2:2. "Meczu jak nie można wygrać to trzeba go zremisować" mawiał Kazimierz Górski i tak było w niedzielne popołudnie. W pierwszej połowie WICHURA kontrolowała grę i po pięknym strzale z rzutu wolnego Macieja Głowackiego prowadziliśmy 1:0. po pięciu minutach na 2:0 podwyższył Tomasz Wysogląd i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron nie wykorzystaliśmy sytuacji na strzelenie trzeciej bramki, za to Goście skutecznie skontrowali i zdobyli kontaktowego gola. Później coś się zacięło. Goście zaczęli groźnie atakować i zdobyli gola na 2:2. Do końca meczu obie drużyny dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki, ale wynik już się nie zmienił. Nasi zawodnicy stworzyli sobie jeszcze dwie dobre sytuacja, ale raz Gości uratowała poprzeczka, a w drugiej sytuacji strzał był minimalnie niecelny.

Dziękujemy Kibicom za doping i liczne przybycie!!!

Gole dla Wichury zdobyli: M. Głowacki i T. Wysogląd.