Nowy zarząd LKS Głębowice

27 grudnia 2020 r. odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze, w ramach którego wybrany został nowy zarząd klubu.

Nowym prezesem został Maciej Brońka. Funkcję wiceprezesa pełnić będzie Tomasz Zając, skarbnikiem został Tomasz Wasztyl, natomiast obowiązki sekretarza sprawować będzie Anna Nikliborc. W skład zarządu LKS Głębowice weszli również Marcin WandorPrzemysław Tlałka Artur Domasik.

Ustępującemu zarządowi dziękujemy za ciężką i owocną pracę podczas całej kadencji, a przede wszystkim za Wasze ogromne zaangażowanie i poświęcony czas, które zaowocowały wieloma pozytywnymi zmianami dla klubu. Nowemu zarządowi gratulujemy zdobytego zaufania, jednocześnie życząc utrzymania wysokiego poziomu prezentowanego przez poprzedników i wielu sukcesów podczas działalności na rzecz klubu. Powodzenia!