Derby dla WICHURY!!!

W niedzielne popołudnie stanęły naprzeciw siebie na boisku dwie drużyny z sąsiadujących miejscowości, a wokół boiska zebrało się ponad 100 widzów i w tym miejscu dziękujemy kibicom za tak liczne przybycie i doping. Jesteście naszym 12-stym zawodnikiem!!!

Na pewno nikt z widzów nie żałował, że przyszedł na mecz bo zawodnicy obu drużyn stworzyli ciekawe i ...... wyrównane widowisko, choć wynik 3:0 dla WICHURY wskazuje na pewne zwycięstwo Gospodarzy. Nic bardziej mylnego. Piłkarze z Gierałtowic mieli w środku pola przewagę optyczną, ale zawodnicy z Głębowic mądrze bronili się w okolicy 30-40 metra i nie pozwalali na graczom z Gierałtowic zbliżać się w okolicę własnego pola karnego. Gospodarze skutecznie grali w defensywie i wyprowadzali skuteczne akcje, które zamienili na 3 gole. Dziś zwyciężyła mądrość taktyczna i konsekwencja, której zabrakło w meczu z Porębą.

Gole dla WICHURY zdobyli: T. Wysogląd (dwie) i Szymon Wojtyła.

WICHURA zagrała w składzie:

M. Wandor - A. Domasik, P. Szypuła, W. Brońka, M. Leśniak, M. Głowacki, P. Klimczyk, W. Nowak, P. Ćwiertnia,

D. Chmura (M. Szypuła), T. Wysogląd (Sz. Wojtyła) oraz B. Płachta.

Trener: W. Jurkowski

Powiązana galeria: